1. صدرافولاد
  2. محصولات
  3. خرید پروفیل زد با بهترین قیمت

خرید پروفیل زد با بهترین قیمت

به طور کلی شما باید بدانید که پروفیل یکی از مهمترین و پرکاربردترین مصالح فلزی می باشد که آن را در نمونه های متنوعی تولید می کنند.

بسیاری از افراد امکان دارد در بین مدل های متنوع پروفیل اقدام به خرید پروفیل زد نمایند، آنها پیش از خرید باید به خوبی اطلاعات خود را در مورد این پروفیل افزایش دهند.

 پروفیل ها در یک طول معین طراحی می شوند که مقطع آن ها به صورت ثابت طراحی شده است. شما می توانید پروفیل ها را به صورت باز و بسته خریداری کنید و در صنعت مورد نظر خود آن را مورد استفاده قرار دهید.

پروفیل زد یکی از انواع پروفیل هایی می باشد که برای طراحی ساختمان ها از آن استفاده بسیار زیادی می کنند.

پروفیل زد

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد خرید پروفیل زد وجود دارد و شما باید به خوبی از آن اطلاع داشته باشید این است که آنها از جمله پروفیل های باز می باشند.
برای استفاده از این پروفیل ها باید به خوبی در مورد نحوه تولید، کاربرد، ویژگی ها  و نکات دیگری که مربوط به پروفیل زد می باشد اطلاعات خود را افزایش دهید.

در واقع شما بهتر است زمان خرید هر یک از مصالح ساختمانی به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات لازم را جمع آوری کنید تا بتوانید بهترین نمونه آنها را خریداری نمایید.

خرید پروفیل زد و چگونگی ساخت آن :

برای بسیاری از افراد شاید جالب باشد که زمان استفاده از هر وسیله و مصالح ساختمانی اطلاعاتی در مورد نحوه ساخت آن داشته باشند.
بنابراین پیش از خرید پروفیل زد هم بهتر است که به خوبی با نحوه تولید آن آشنایی داشته باشید. شما باید به خوبی بدانید که پروفیل های زد را با استفاده از نورد گرم تولید می کنند و فرآیند تولید آنها هم تا حدودی پیچیده می باشد.

برخی از مهمترین مراحلی که برای ساخت آنها طی می شود عبارت است از :

  1. رول های فلزی را در ابتدا وارد کارخانه می نمایید و آنها را به سمت دستگاه برش سرازیر خواهند کرد. سپس آنها را در سایزها و ابعاد متنوعی برش می دهند.
  2. در مرحله بعدی هر یک از ورق های برش خورده را در دستگاه ویژه ای که مخصوص پروفیل های زد می باشد قرار می دهند و در فرآیند شکل دهی خم های متنوعی را روی هر یک از ورقه ها ایجاد می کنند. این خم ها روی ضخامت و سایز اولیه ورق ها اصلا تاثیری ندارد.
  3. در مرحله بعدی پروفیل را از قسمت دیگر دستگاه که مخصوص بررسی شکل و مقطع آن می باشد عبور می دهند تا در مقاطع دیگری بتوانند آن را تولید کنند و به شکل زد در بیاورند.
  4. البته که شما باید بدانید در هر مرحله می توانید بر اساس درخواست خود از تولید کننده بخواهید شیوه های متنوعی را روی تولید به کار ببرد تا بتوانید پروفیل زد مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید پروفیل زد و مزیت های این پروفیل :

بسیاری از افراد به دلیل مزیت های بسیار زیادی که پروفیل های زد دارند اقدام به خرید پروفیل زد می نمایند. در واقع باید بدانید نسبت به بسیاری از پروفیل های دیگری که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد این پروفیل ها مزیت های بیشتری را به خود اختصاص داده اند.

برخی از این مزیت ها که بسیار مهم می باشد عبارت است از :

1- یکی از مهمترین مزیت هایی که پروفیل زد دارد این است که می تواند به بهترین نحو ممکن بارهای کششی را به خوبی تحمل نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که در بیشتر سازه های ساختمانی از پروفیل های زد استفاده می کنند. این کاربرد زیادی که پروفیل ها دارند نشان دهنده اهمیت آن می باشد.

2- در آن دسته از مناطقی که زلزله خیز می باشد باید بدانید که پروفیل های زد بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. شما می توانید استحکام ساختمان خود را با این پروفیل ها تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.
بنابراین زمان خرید پروفیل زد باید به خوبی استحکام آن را در نظر داشته باشید و از تولیدی های معتبری آن را خریداری کنید که بدانید ساختمان با استفاده از آن مستحکم می شود.

3- چارچوب فلزی که در سازه شما به کار رفته است با استفاده از پروفیل های زد مقاومت بیشتری به دست می آورد. در واقع باید بدانید که با استفاده از این پروفیل ها می توانید بسیاری از تهدیدهای ساختمان ها مانند طوفان ها و …. را به طور کلی از بین ببرید.
آسیب های کمتری با استفاده از پروفیل های زد به ساختمان شما وارد می شود که همین مورد یکی از مهمترین مزیت های ساختمان ها است.

4- حمل و نقل و جابجایی پروفیل های زد نسبت به پروفیل های دیگر بسیار ساده تر می باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که اگر همه نکات ایمنی را زمان حمل و نقل پروفیل ها رعایت کنید آسیب به آن وارد نمی شود.
شما زمان خرید پروفیل زد باید بهترین شیوه حمل و نقل را برای حمل و نقل سازه انتخاب نمایید.

5- پروفیل های زد را به وسیله انواع پیچ و مهره ها روی سازه نصب می کنند. بر همین اساس باید به خوبی بدانید که این پروفیل ها به وسیله متخصصان به خوبی بازرسی و عیب یابی می شوند.
شما می توانید قطعات را که کیفیت ندارند به راحتی باز و بسته کنید. باز و بسته کردن آنها بسیار آسان می باشد و همین مورد یکی از مهمترین مزیت های آن به شمار می رود.

پروفیل زد

6- فرآیند بازیافت پروفیل های زد به راحتی و سادگی می باشد. شما باید به خوبی بدانید که این پروفیل ها با محیط سازگاری زیادی دارد و شما می توانید به راحتی آنها را در محیط قرار دهید.
زمان خرید پروفیل زد این مسئله بسیار مهمی را برای شما بیان می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد کارایی آن داشته باشید.

7- با استفاده کردن  از پروفیل های زد به جای دیگر فلزات می توانید 40 درصد از وزن ساختمان را به خوبی و با بهترین شرایط کم کنید تا بار مرده ای روی ساختمان وجود نداشته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست