1. صدرافولاد
 2. محصولات
 3. مزیت ها و کاربرد ساندویچ پانل پلی استایرن

مزیت ها و کاربرد ساندویچ پانل پلی استایرن

یکی از تجهیزاتی که در ساخت و سازهای ساختمانی به کار برده می شود ساندویچ پانل پلی استایرن می باشد.

شما می توانید استفاده از این نوع ساندویچ ها را در تجهیزات ساختمانی به صورت گسترده مشاهده نمایید، چرا که وزن آن سبک است و به راحتی هم نصب می شود.

زیبا و جذاب بودن آن موجب می گردد که شما بتوانید با استفاده از ساندویچ ها جذابیت ساختمان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.
در هر یک از انواع ساختمان های صنعتی و کارخانجات شما قادر هستید که این نوع از ساندویچ ها را مشاهده کنید که کاربران از آنها نهایت کارایی و بهره وری را می برند.

ساتدویچ پانل

ساندویچ پانل پلی استایرن 

از آنجایی که استفاده از ساندویچ پانل پلی استایرن عملکرد حرارتی و ساختاری خانه ها را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد شما باید بدانید که از آن برای ساختمان های مسکونی هم استفاده می کنند.

مواد و متریال هایی که برای تولید این تجهیزات ساختمانی به کار می رود ویژگی های بسیار  خاصی دارند و کیفیت محصول را بالاتر خواهند برد.

پلی استایرن یکی از بهترین و مهمترین موادی است که برای تولید و طراحی این تجهیزات ساختمانی به کار برده می شود. این مواد را در حجم بالایی باید خریداری کنند تا بتوانند ساندویچ پانل های پلی استایرن را تولید نمایند.

مزیت های استفاده از ساندویچ پانل پلی استایرن :

 هر یک از انواع تجهیزات ساختمانی که شما برای زیبایی ساختمان خود به کار می برید انواع مختلفی دارد و دارای ویژگی های مشخص شده ای هستند.

ساتدویچ پانل

آنها مزیت های زیادی را به ساختمان شما می بخشند و مزیت های آنها یکی از اصلی ترین دلایلی است که تجهیزات ساختمانی را در ساختمان خود مورد استفاده قرار می دهید.

شما باید به خوبی بدانید که ساندویچ پانل پلی استایرن هم مزیت های بسیار زیادی دارد و افراد به دلیل همین مزیت ها از آن استفاده می کنند.

برخی از اصلی ترین مزیت های این ساندویچ های ساختمانی عبارت است از :

 1. با توجه به کیفیت و کاربردی که شما از این محصول دریافت می کنید باید بدانید که هزینه و قیمت آن برای خرید زیاد بالا نمی باشد.
  در واقع نسبت به بسیاری از عایق های دیگر ساختمانی باید بدانید این نمونه از عایق ها و ساندویچ های ساختمانی هزینه زیادی برای خریداری ندارند.
 2. در بسیاری از دانسیته های متنوع هم از این محصول استفاده می شود که شما باید بدانید همین مورد از جمله دیگر مزیت های بسیار مهم آن به شمار می رود.
 3. شما می توانید از این فوم در اشکال متنوع و متفاوت استفاده نمایید.
 4. ضخامت محصول را قادر خواهید بود که سفارش دهید در واقع بر اساس متراژ ساختمان خود می توانید به راحتی یکی از انواع این محصول را سفارش دهید تا برای شما تولید و طراحی نمایند.
 5. وزن سبک این محصول از دیگر مزیت هایی می باشد که نسبت به عایق های متنوع دارد. وزن سبک آن موجب شده است که شما قادر باشید به راحتی از ساندویچ پانل پلی استایرن استفاده کرده و در ساختمان های خود آن را نصب نمایید.

ساتدویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل پلی استایرن :

شما باید به خوبی بدانید که ساندویچ پانل پلی استایرن کاربردهای بسیار زیادی دارد. هر یک از کاربردهای آن دارای ویژگی های متنوعی می باشد و باید به نحو خاصی ورد استفاده قرار بگیرد.

برخی از اصلی ترین و مهمترین کاربردهایی که این پانل ساختمانی دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید عبارت است از :

 1. استفاده روی دیوار :

این محصول کاربردهای بسیار زیادی برای پوشش دهی دیوارهای ساختمانی دارد.

بسیاری از ساختمان ها مانند ساختمان های صنعتی، کارخانجات، و سالن های پرورش سبزیجات و … را با استفاده از پانل ها طراحی می کنند.

عایق برودتی یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های ساندویچ های پانل های پلی استایرن می باشد که به دیوارهای این ساختمان ها می دهد.
برای نصب این تجهیزات روی دیوارها باید به خوبی استانداردهای آن را رعایت کنید که نصابان به خوبی در این زمینه تخصص لازم را دارند.

ساتدویچ پانل

 1. استفاده روی سقف :

یکی از مهمترین بخش هایی که در هر یک از سازه ها باید به امنیت آن توجه داشته باشید سقف می باشد. به طور معمول اولین آسیب در یک ساختمان به سقف آن وارد می شود.

بر همین اساس باید از بهترین و مقاوم ترین متریال ها برای طراحی سقف استفاده شود. به تازگی استفاده و نصب ساندویچ پانل پلی استایرن برای سقف یکی از بهترین انتخاب هایی است که افراد دارند.

هزینه نصب آن زیاد نمی باشد و همچنین به دلیل وزن سبک به راحتی هم نصب می گردد. از آنجایی که ساندویچ پانل ها مقاومت زیادی در برابر رطوبت و آب از خود نشان می دهند برای طراحی سقف از آن استفاده می کنند.

ضخامت های متنوعی از این محصول وجود دارد که همین مورد به شما اجازه می دهد هر یک از آنها را که بیشتر نیاز دارید را روی سقف وصل نمایید.

ساتدویچ پانل

خرید ساندویچ پانل پلی استایرن با بهترین قیمت :

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه ساختمان های خود را زیباتر نمایند و امنیت ساختمان را بالاتر ببرند از ساندویچ پانل پلی استایرن استفاده می کنند.

شما باید به خوبی بدانید که این تجهیزات ساختمانی وزن کمی دارند و قیمت آنها هم به نسبت ویژگی های بسیار زیادی که در خود جای داده اند مناسب تر از نمونه های دیگر می باشد.
شما می توانید آن ها را در اندازه ها و ضخامت های متنوع سفارش دهید و روی ساختمان خود نصب نمایید.

تنها باید دقت داشته باشید که کیفیت و مقاومت آن ها را زمان خریداری به خوبی بررسی کنید.

ساتدویچ پانل

برای خریداری این تجهیزات ساختمانی نیاز است که به خوبی هر یک از بخش های متنوع ساختمان را مورد بررسی قرار دهید.

در این زمینه آن دسته از افرادی که تخصص بیشتری دارند قادر هستند مشورت های لازم را به شما ارائه دهند.

در صورتی که می خواهید بهترین و کمترین هزینه را برای خرید این تجهیزات ساختمانی پرداخت نمایید باید نزد یکی از فروشندگانی که فروش عمده این محصول را بر عهده دارد مراجعه نمایید، در این صورت بدون شک هزینه مناسبی را برای خرید پلی استایرن پرداخت می نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست