اطلاعات تماس

۰۲۱-۳۳۹۳۷۹۸۷-۵

۰۴۱-۳۴۲۱۶۷۳۲

پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره

پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره

پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره در تبریز | پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره در تهران

 

پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره

 

از بحث های مهم در ساخت پنجره های دو جداره ، پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره می باشد . سالها بعد از تولید و عرضه پنجره های دو جداره تولید کنندگان به فکر تقویت این پنجره افتادند . و با ارائه فرمولاسیون جدیدی تلاش کردند که ویژگی های پنجره های دو جداره را تقویت بخشند .

یکی از زمینه های فعالیت شرکت صدرا فولاد ظفر نیز تولید و فروش پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره در تهران و تبریز می باشد . این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کارآزموده توانسته تاکنون رضایت خریداران را براورده سازد .

استفاده از پروفیل تقویتی گالوانیزه در پنجره های دو جداره دارای اهمیت بالایی می باشد . به صورتی که امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است .

عدم استفاده از پروفیل تقویت کننده در پنجره های دو جداره و یا استفاده از نوع نامرغوب آن که کیفیت لازمه را نداشته و دارای ابعاد و ضخامت مناسب نباشد می تواند موجب شود پنجره از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبوده و یا از لحاظ ویژگی هایی همانند امنیت ضعیف باشد .

یکی از موارد مهم در هر جامعه ای جلوگیری از هدر رفت انرژی به وسیله صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد . در ایران نیز برخی اهمیت زیادی به این مورد نمی دهند و تلاشی برای صرفه جویی در زمینه انرژی انجام نمی دهند .

پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره

 

صنعت ساختمان سازی از مهم ترین فعالیت هایی است که منجر به هدر رفتن مقدار زیادی انرژی می شود . استفاده از درب و پنجره هایی که در برابر مصرف انرژی عایق نیستند علت این امر می باشد . استفاده از پنجره های دو جداره می تواند تا حد زیادی از اسراف انرژی جلوگیری نماید .

استفاده از پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره می تواند راهکار بسیار مناسبی باشد . پروفیل های تقویتی پنجره دو جداره موجب می شود خواص عایق بودن پنجره ها افزایش یافته و عملکرد آن ها بهبود یابد .

از دیگر مزایای استفاده از پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره مقاومت آن در برابر آلودگی صوتی می باشد که یکی از معضلات کلان شهرها می باشد . به همین سبب استفاده از پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره در تهران و تبریز و سایر شهرهای بزرگ رواج یافته است .

صدرا فولاد ظفر شرکتی معتبر در زمینه تولید و فروش پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره در تبریز و تهران می باشد . که پروفیل تقویتی گالوانیزه این شرکت از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار بوده و با قیمت مناسب در اختیار شما هم وطنان گرامی قرار می گیرد .

مزایای پروفیل تقویتی پنجره های دو جداره :

مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی

عایق صدا

عمر طولانی

مقاومت در برابر زلزله

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون

مقاومت در برابر آتش

سهولت نصب

امنیت بالا

صرفه جویی در مصرف انرژی