اطلاعات تماس

۰۲۱-۳۳۹۳۷۹۸۷-۵

۰۴۱-۳۴۲۱۶۷۳۲

ورق رنگی در تبریز | ورق رنگی در تهران

ورق رنگی در تبریز | ورق رنگی در تهران

برای اطلاع از آخرین قیمت ورق رنگی در تهران و تبریز با ما تماس بگیرید

ورق رنگی در تبریز

صدرا فولاد ظفر به عنوان معتبرترین شرکت در زمینه ی خرید و فروش انواع ورق ها در شمالغرب ایران با اعتبار جهانی خود اقدام به توزیع ورق رنگی در تبریز ، ورق رنگی در تهران و سایر شهرها  کرده است. ورق رنگی در تبریز با مقاومت و دوام مثال زدنی که در برابر رطوبت دارند برای استفاده در مناطق مرطوب شرجی ایران بسیار مناسب می باشند , این ورقهای بینظیر با کارایی بالای که در ساخت وساز و تولید انواع سرد خانه ها، سقف های کاذب و حتی در بانک ها و آزمایشگاهها ، متقاضیان بیشماری دارند . در صنایع ساخت و تولید لوازم خانگی از ورقهای رنگی به عنوان قالب رویی محصولاتی مانند آبگرم کن وحتی یخجالها استفاده میکنند.

در کلان شهرهای تهران و تبریز به دلیل گستردگی کارخانجات تولید لوازم خانگی حتی شرکت های بزرگ تولید بخاری و آبگرم کن متقاضیان زیادی خواستار این ورقها میباشند به هم دلیل شرکت صدرا فولاد ظفر با استفاده کردن از نیروی خلاق و جوان ایرانی با سالها تحقیق و تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع ورقها و همچنین ورق رنگی در تهران و تبریز سعی دارد با ارایه محصولات با کیفیت خود در بازار داخلی نه تنها نیاز هم شهریان راتامین نماید بلکه سعی در کسب رضایت همه ی متقاضیان در هر نقطه از این مرزوبوم رادارد .

قیمت ورق رنگی در تهران ، قیمت ورق رنگی در تبریز

شرکت صدرا فولاد ظفر به عنوان معتبرترین شرکت حال حاضر در شمالغرب ایران با سابقه ای درخشان در زمینه ی خرید و فروش محصولات صنعتی و همچنین دارابودن درصد بالایی از میزان رضایت مندی مشتریان افتخار دارد تا محصولات خود که شامل انواع ورقهای صنعتی مخصوصا ورق رنگی را وارد بازارهای ایران بکند.

قیمت ورق رنگی در تهران و تبریز بسته به عواملی دارد که کارشناسان ما با بررسی نوع و میزان آن برای شما محاسبه می نمایند .

شما میتوانید جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ورق رنگی و قیمت ورق رنگی تهران و تبریز و حتی انجام مشاوره با ذبده ترین مشاورین در مسایل اقتصادی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید .

۰۴۱-۳۴۲۱۰۱۳۱-۴ و ۳۴۲۱۶۷۳۲-۰۴۱ و ۵-۳۳۹۳۷۹۸۴-۰۴۱

ورق رنگی در تهران و  تبریز تحت تاثیر حرارت زیاد و زیر فشار به انواع متفاوتی از ورقها تبدیل میشوند که این ورقها کاربرد متفاوتی نیز دارند ،بعضی در صنایع اتومبیل سازی نیز کاربرد دارند، مثلا از ورقهای روغنی در قسمت های متفاوت صنعت ساخت اتومبیل بهره میگیرند . از آنجایی که ساخت و تولید این ورقها زیر نظر بزرگترین کارخانجات فولاد سازی کشور انجام میگیرد و همچنین با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور و از آنجایی که جوانان کشورمان سعی دارند تا اساسی ترین نیاز کشور را خود تامین کنند بنابراین تحقیق و بررسی بروی تمامی مراحل تولید هر محصولی بسیار مورد اهمیت است. همچنین برطرف کردن نیازهای اساسی کشور ما را از اتکا به سایر کشورها بی نیاز میکند از این روی تمامی صنایع مادر سعی دارند تا محصولاتی با کیفیت تولید وعرضه کنند.

شرکت صدرا فولاد ظفر با اقدامی جدید و تازه و همچنین مشاوره و همکاری با کارخانجات ساخت وتولید انواع ورق در ایران وهمچنین بررسی ساختار ونحوه ی تولید این ورقها وآوردن برترین محصول تولید شده به کلان شهر تبریز وعرضه ی آن در بازار ایران این نوید را به متقاضیان ورق رنگی در تبریز میدهد که محصولات ارایه شده توسط این شرکت با بالاترین کیفیت موجود و مناسبترین قیمت عرضه شده در بازار وشاید در مقایسه با سایرین ارزان ترین قیمت ممکن آماده همکاری وفروش محصولات خود میباشد.

این شرکت با در نظر داشتن شرایط جغرافیایی حاکم در ایران واز آنجایی که ورقهای رنگی بدلیل ویژگی منحصر به فرد خود ودوام بالا برای استفاده کردن در مناطق مرطوب و آب وهوایی شرجی مناسب میباشند، آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با سایر استانها و مشتریان در مناطق مختلف ایران اعلام میدارد .

برای اطلاع از مناسب ترین قیمت ورق رنگی در تهران و تبریز و خرید هم اینک با ما تماس بگیرید .