اطلاعات تماس

۰۲۱-۳۳۹۳۷۹۸۷-۵

۰۴۱-۳۴۲۱۶۷۳۲

ورق شیروانی در تبریز | ورق شیروانی در تهران

ورق شیروانی در تبریز | ورق شیروانی در تهران

ورق شیروانی در تبریز

ورق شیروانی در تبریز از محصولات تولیدی صدرا فولاد ظفر می باشد . قیمت ورق شیروانی تبریز صدرا فولاد بسیار مناسب می باشد . در شهر بزرگ و با عظمت تبریز مانند بسیاری از مناطق جهان که بارش باران در بیشتر فصلهای سال در آنجا رخ میدهد برای جلوگیری کردن از خرابی سقف ها و همچنین کم کردن میزان خسارت وارده بر مالکان از سقفهایی به صورت شیروانی استفاده میکردند،در گذشته معمولا مواد مصرفی بیشتر سفال بود که آن هم در برخی مواقع در اثر برخورد جسم سختی یا حتی تغیرات هوا میشکست واز بین میرفت وخرجی دوباره بروی دوش مالکان منازل قرار می داد . صدرا فولاد در زمینه ورق شیروانی در تهران نیز فعالیت دارد .

امروزه در بیشتر مناطق باران خیز جهان در سقف خانه ها از  استفاده میکنند که نه تنها در برابر بارش باران مقاوم هستند ، بلکه عمر مفید آنها نسبت  به سفالهایی که در گذشته کاربرد داشته اند نیز چندین برابر است . ورق شیروانی در تبریز با استفاده از فرآیندهای چندگانه که بصورت پیوسته انجام میگیرد تولید شده وهرکدام ماده ی اولیه محصول یا فرآورده ی بعدی می باشد،از آنجایی که ورقهای مخصوص شیروانی از طرح دار کردن ورقهای گالوانیزه بدست می آیند در نتیجه ورق گالوانیزه ماده اولیه ورق های شیروانی محسوب میشوند .

به این ترتیب که ابتدا از ورقهای روغنی ، ورق گالوانیزه تولید شده که این ورقها با تکنولوژی پیچیده ای گالوانیزه میشوند تا در برابر خرندگی وفرسایش وهمچنین پوسیدگی آهن مقاوم شوند . از جمله مزیت های گالوانیزه کردن این است که نه تنها در برابر پوسیدگی مقاوم میباشند بلکه در مقایسه با سایر روشها بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

سپس این ورقهای فشرده در طی مراحل دیگری رنگ دار میشوند تا براساس سلیقه ی متقاضی دارای رنگهای متفاوتی نیز باشند ،در مرحله ی آخر این ورقهای نازک رنگی توسط دستگاه های پیژه دارای طرح های متفاوتی میشوند که طرح موجی ویا سفالی از پر کاربردترین طرحها میباشد . این ورقهای به اصطلاح ضد زنگ سبک و باکیفیت برای استفاده کردن در مناطق مرطوب و پرباران در بیشتر مناطق دنیا موثر میباشند.

ورق شیروانی در تبریز

از آنجایی که وجود آلاینده ها در اتمسفر زمین باعث ایجاد باران های اسیدی شده است واز طرفی بارش این باران ها تاثیر بسیار بالایی در تخریب ساختمانها واماکن ساخته ی دست بشر دارد،از این روی استفاده کردن از این شیروانی های شیک که نه تنها از مخارج وهزینه های مجدد وارده بر مالکان میکاهد بلکه با طرحها و رنگهای متنوع خود زیبایی را به نمایش ساختمان شما به ارمغان می آورد. ورق شیروانی در تبریز و تهران بصورت معمول در کارخانجات فولاد و ذوب ساخته و طراحی میشوند شرکت معتبر صدرا فولاد ظفر با رویکردی نو در عرصه ی ساخت و ساز و مطالعاتی دقیق و متخصصانه توسط نیروی جوان و کاری خود اقدام به خرید وفروش این محصول بینظیر از برند های معتبر حاضر در ایران و جهان و عرضه مستقیم و بی واسطه آن در بازارهای داخلی ایران کرده است.

این شرکت با همکاری متخصصان شیمی درزمینه تحقیق و بررسی دقیق بروی کیفیت محصولات خریداری شده واطمینان از کیفیت بالای آنها محصولات خودرا در اختیار متقاضیان این محصول در جای جای ایران بزرگ قرارداده است. از آنجایی که هم در مناطق شمال ایران وهمچنین در شمالغرب ایران وجنوب أین سرزمین چهار فصل میزان رطوبت و بارش باران وهمچنین شرجی بودن هوا بیشتر است . شرکت صدرا فولاد ظفر با آگاهی از تمامی این شرایط وحتی جو حاکم درسایر نقاط ایران بهترین و مناسبترین ورق شیروانی در تهران و تبریز  را در هنگام خرید به شما معرفی کرده و در اختیار شما قرار میدهد.

این شرکت محصولات باکیفیت خود را در اقدامی بی سابقه با قیمتی بسیار ارزان و توافقی در اختیار مشتریان خود قرارمیدهد،از آنجایی که خانه های ویلایی چه در شهر تبریز وچه جاهای دیگر دارای نمای شیروانی هستند و اکثر این خانه ها به دلیل قرار گرفتن در مناطق باران خیز کشور نیازمند استفاده از ورقهای شیروانی میباشند صدرا فولاد ظفر افتخار دارد تا آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی شرکت ها ویا مشتریان از همه ی مناطق وشهرهای ایران بزرگ اعلام میدارد، همچنین این شرکت باسابقه ای جهانی در زمینه خرید و فروش با کیفیت ترین کالا ها در ایران واقع در شهر تبریز وبه عنوان معتبر ترین شرکت پخش ورقهای شیروانی در تبریز و شمالغرب ایران افتخار دارد تا با توزیع محصولات خود در بازار داخلی ایران با بالاترین کیفیت موجود در جهان ومطابق استانداردهای جهانی وقیمتی ارزان ومثال زدنی رضایت مندی هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز راکسب کند،شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید ورق شیروانی در تبریز و ورق شیروانی در تهران  یا حتی انجام امر مشاوره با باتجربه ترین مشاوران ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید .

۰۴۱-۳۴۲۱۰۱۳۱-۴ و ۳۴۲۱۶۷۳۲-۰۴۱ و ۵-۳۳۹۳۷۹۸۴-۰۴۱