1. صدرافولاد
  2. محصولات
  3. قوطی پروفیل در تبریز

قوطی پروفیل در تبریز

در صنعت ساختمان تجهیزات بسیار زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهمترین آنها قوطی پروفیل می باشد. از آنجایی که قیمت و هزینه خریداری قوطی پروفیل در تبریز بسیار مناسب می باشد افراد این تجهیزات را ترجیح می دهند که از تبریز خریداری کنند.

شما می توانید قوطی پروفیل های ساختمانی و صنعتی را که در تبریز تولید و طراحی می شود خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.
کاربرد هر یک از آنها با دیگری متفاوت می باشد و همین مورد یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی است که قوطی های پروفیل دارند.

پروفیل

در کشور ایران برای اولین بار از قوطی های پروفیل جهت تولید درب و پنجره های چوبی استفاده کردند. اما باید بدانید بعد از مدتی کاربردهای بسیار زیاد این محصول موجب گشت تا افراد تنها از قوطی های پروفیل در صنعتی ساختمانی و صنعتی استفاده نمایند.
پروفیل ها مقطع توخالی از آهن هستند که برای مستحکم سازی مورد استفاده قرار می گیرند. شکل های متنوع قوطی پروفیل در تبریز را شما می توانید از بازار خریداری کنید و در صنعت مورد نظر خود از آن استفاده نمایید.
قوطی پروفیل ها امروزه از آن دسته تجهیزات ساختمانی می باشند که اصلا نمی توانید از تجهیزات آنها را جدا سازید. انواع مختلفی دارند و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی است و در ادامه  اطلاعات بیشتری در مورد آنها به شما ارائه می دهیم.

قوطی پروفیل در تبریز و انواع آن :

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که قوطی پروفیل در تبریز را به دو دسته تقسیم بندی می کنند. یکی از آنها صنعتی و دیگری ساختمانی می باشد. مدل آنها همراه با ویژگی های متنوعی که دارند عبارت است از :

  1. پروفیل های ساختمانی :

همانطوری که از نام این پروفیل ها مشخص می باشد شما باید بدانید که آنها را بیشتر در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می دهند. این محصول در ساخت درب و پنجره هایی که آلومینیومی هستند کاربرد بسیار زیادی دارد. آنها شکل های متنوعی دارند و شما برای خرید هر یک از آنها باید به خوبی شکل آنها را شناسایی کنید.

پروفیل

دسته بندی آنها عبارت می باشد از :

– پروفیل های نورد گرم :

این محصول شبیه به قوطی می باشد و آن را با استفاده از نورد گرم شمش فولادی تولید کرده اند. مقاومت آن بسیار بالا است و در ساخت و سازهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

– پروفیل نورد سرد :

این نمونه از پروفیل ها را با شکل دادن به ورق های فولادی تولید می کنند. ورق های فولادی برای تولید این نوع از پروفیل ها باید پرس و خم شود. ظاهر آنها ناودانی شکلی است که به همین دلیل می توانید برای کارهای سبک ساختمانی آن را مورد استفاده قرار دهید. چهارچوب های درب های ساختمانی و ناودانی را با استفاده از این محصول تولید و طراحی می کنند.

– پروفیل مرکب :

این نمونه از قوطی پروفیل در تبریز را با استفاده از روش های نورد سرد و گرم تولید می کنند. در واقع باید بدانید که کاربرد اصلی آنها برای ساختمان سازی است و مقاومت زیادی دارد. روش ترکیبی که روی تولید این پروفیل ها به کار برده اند مقاومت آنها را تا حد بسیار زیادی بالاتر برده است.

پروفیل

  1. پروفیل های صنعتی :

یکی از دیگر نمونه پروفیل هایی که تولید می شود نمونه های صنعتی می باشد. شما می توانید به دلیل وزن کم و مقاومت بسیار بالایی که این نمونه از پروفیل ها دارند در صنعت خودروسازی و نظامی آنها را مورد استفاده قرار دهید.
کاربردهای بسیار زیادی که شما می توانید از این پروفیل ها دریافت کنید اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی کاربردهای پروفیل صنعتی را در نظر داشته باشید و از آن استفاده نمایید.

خرید قوطی پروفیل در تبریز و نمونه قوطی ها :

شما به خوبی با پروفیل ها آشنایی لازم را به دست آوردید و دسته بندی آنها را هم برای شما بیان نمودیم. اما باید به خوبی بدانید که قوطی ها هم انواع متنوعی دارند و کاربرد آنها هم با دیگری متفاوت است.

برای خرید قوطی پروفیل در تبریز باید به خوبی نمونه های آنها را بشناسید که آنها عبارت هستند از :

  1. صنعتی :

برای سازه های بسیار بزرگ مانند پل ها، صنایع نظامی، تابلوهای تبلیغاتی، و … از این نمونه قوطی ها استفاده می شود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که نمونه های صنعتی این تجهیزات دارند بزرگ بودن و استحکام بی نظیرشان می باشد. شما با استفاده از این ویژگی می توانید از هر آسیب و ضربه احتمالی آنها را دور سازید. توان باربری و استحکام کششی آنها بسیار بالاتر از دیگر نمونه ها می باشد.

  1. مبلی :

این نمونه از قوطی ها را که به نام سبک هم نیز می شناسند دسته از قوطی هایی می باشد که به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فرد در تولید بسیار یاز وسیله ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای تولید دوچرخه ها، لوازم خانگی، کانکس ها، اگزوزها و … از آن استفاده نمایید.
قیمت این پروفیل ها را بر اساس وزنی که دارد اعلام می کنند. نمونه های مستطیل شکل این نمونه از پروفیل ها محبوبیت بسیار زیادی دارد.

پروفیل

  1. گالوانیزه :

قوطی هایی که گالوانیزه هستند برای جلوگیری از زنگ زدگی دارای یک پوشش گالوانیزه می باشند. بر همین اساس آنها بین انواع قوطی ها از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند و مقاومت شان هم بسیار زیاد است. کاربردهای بسیار زیاد این قوطی ها در صنایع کشاورزی، گلخانه ها، و … موجب شده است افراد آنها را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند.

  1. ستونی :

یکی دیگر از قوطی های پرکاربردی که در صنعت از آنها استفاده بسیار زیادی می شود نوع ستونی است. در ساخت بسیاری از سوله ها، ستون ها و … از این نمونه قوطی استفاده می کنند.
شما می توانید برای خرید  قوطی پروفیل در تبریز این نمونه را انتخاب کنید و در صنایع ساختمانی و صنعتی از آن استفاده نمایید. در واقع کاربردهای استفاده از این نمونه قوطی نسبت به مدل های دیگر بیشتر است.

قیمت پروفیل در تبریز

میتوانید قیمت به روز پروفیل در تبریز را از مجموعه صدرا فولاد ظفر استعلام بگیرید مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست