1. صدرافولاد
 2. محصولات
 3. قوطی پروفیل در تبریز

قوطی پروفیل در تبریز

در صنعت ساختمان تجهیزات بسیار زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهمترین آنها قوطی پروفیل می باشد.
از آنجایی که قیمت و هزینه خریداری قوطی پروفیل در تبریز بسیار مناسب می باشد افراد این تجهیزات را ترجیح می دهند که از تبریز خریداری کنند.

شما می توانید قوطی پروفیل های ساختمانی و صنعتی را که در تبریز تولید و طراحی می شود خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.
کاربرد هر یک از آنها با دیگری متفاوت می باشد و همین مورد یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی است که قوطی های پروفیل دارند.

پروفیل

شما برای خرید هر یک از تجهیزات ساختمانی باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید. در این صورت  می توانید بهترین تجهیزات ساختمانی را خریداری نمایید.

برای خرید پروفیل در تبریز هم باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین قوطی های پروفیل را برای ساختمان خود خریداری نمایید.

آن دسته از پروفیل هایی که در کارخانه تبریز تولید و طراحی می شود کیفیت بسیار مناسبی دارند و شما با خرید آنها می توانید ساختمان خود را ایمن سازید.

پروفیل

بسیاری از افرادی که ساخت و ساز ساختمانی را  انجام می دهند با  خرید پروفیل در تبریز می توانند هزینه کمتری را پرداخت نمایند.

این پروفیل ها کیفیت بسیار عالی دارند و در ساختمان ها کاربرد خوبی از خود نشان می دهند. شما می توانید پروفیل ها را با بهترین کیفیت و کارایی خریداری کنید و روی ساختمان خود نصب نمایید.
البته که برای خرید هر یک از پروفیل های ساخته شده در تبریز باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید. در این صورت می توانید پروفیل های مناسبی را برای ساخت ساز ساختمانی، صنایع خانگی و … خریداری کنید.

هر یک از این پروفیل ها بر اساس ضخامتی که دارند در صنایع متنوع مورد استفاده قرار می گیرند.

نکاتی برای خرید پروفیل در تبریز :

 اگر شما برای خرید هر کی از تجهیزات ساختمانی به کیفیت و کاربرد آن دقت نداشته باشید نمی توانید از آن کارایی لازم را دریافت نمایید.

در واقع شما پیش از خرید هر یک از تجهیزات ساختمانی باید به خوبی ویژگی های آنها را بشناسید. در صورت آشنایی با ویژگی های محصول می توانید نکاتی را که در مورد خرید آنها هم وجود دارد را رعایت کنید و بهترین محصولات را خریداری نمایید.

برای خرید پروفیل در تبریز هم باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید که این نکات عبارت می باشد از :

 1. قیمت :

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خریداری پروفیل ها باید به آن دقت داشته باشید قیمت آن می باشد. قیمت از اصلی ترین فاکتورهایی می باشد که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند تا بر اساس بودجه خود پروفیل ها را خریداری نمایند.
برخی از فروشندگانی که هزینه زیادی را برای فروش پروفیل ها اعلام می کنند امکان دارد مشتریان کمتری داشته باشند. بنابراین شما باید از فروشندگانی که قیمت مناسبی را برای فروش پروفیل اعلا می کنند خرید خود را انجام دهید.

پروفیل

 1. ضخامت :

از دیگر نکاتی که زمان خرید پروفیل در تبریز اهمیت دارد ضخامت آنها می باشد. برخی از آنها ضخامت بیشتری دارند که شما می توانید آنها را در ساخت و سازهای ساختمانی مورد استفاده قرار دهید.
برخی از آنها هم ضخامت کمتری دارند که در صنایع خانگی می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید.
دقت داشته باشید که برخی از آنها دارای ضخامت های مناسبی برای کاربردی که شما در نظر دارید ندارند. شما می توانید برای خرید این پروفیل ها با کارشناسانی که تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا آنها برای خرید پروفیل به شما مشورت های لازم را ارائه دهند.

 1. کیفیت :

شما زمان خرید بیشتر تجهیزاتی که خریداری می کنید باید به خوبی کیفیت آنها را بررسی نمایید. برخی از تجهیزات که کیفیت مناسبی ندارند بعد از مدتی به طور کلی کارایی و کاربرد خود را از دست می دهند.
بنابراین شما زمان خرید پروفیل هم باید به خوبی کیفیت آنها را بررسی کنید تا از خریدتان اطمینان خاطر داشته باشید.

میتوانید این مقاله را نیز مطالعه کنید خرید پروفیل زد 

 1. متراژ و اندازه :

متراژ و اندازه ای که از پروفیل ها می خواهید خریداری کنید را باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. اینکه شما می خواهید پروفیل ها را در چه صنعتی به کار ببرید اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.

برخی از آنها که متراژ بزرگی دارند برای ساخت و سازهای ساختمانی طراحی شده اند. برای خرید پروفیل در تبریز بهتر است با کارشناسان مشورت کنید.
آنها بر اساس فعالیت و کاربردی که از این نوع پروفیل ها می خواهید به شما مشورت های لازم را ارائه می دهند تا بهترین پروفیل ها را در اندازه مشخص شده خریداری کنید.

پروفیل

 1. وزن پروفیل :

وزن پروفیل یکی از مهمترین و اصلی ترین فاکتورهایی می باشد که روی قیمت پروفیل تاثیر زیادی می گذارد. در واقع شما باید به خوبی وزن پروفیل ها را بررسی کنید و بدانید که از آنها در چه صنعتی می خواهید استفاده نمایید.
تولیدکنندگان پروفیل در تبریز وزن های متنوعی برای پروفیل ها طراحی می کنند.

شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را که وزن مورد نظر کاربردی تان را دارد خریداری کنید و در صنعت مورد استفاده قرار دهید.
به طور کلی بهتر است بدانید که وزن پروفیل ها زیاد نمی باشد و شما می توانید در هر صنعتی از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید.
وزن آنها و نوع کاربردی که آنها دارند را می توانید از کارشناسان بپرسید تا شما را راهنمایی کنند. از این طریق بهترین پروفیل ها را می توانید خریداری نمایید.

 1. نوع مصرف :

اینکه شما می خواهید پروفیل ها را در چه فضایی مورد استفاده قرار دهید اهمیت بسیار زیادی دارد و زمان خرید پروفیل در تبریز باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید.
نوع مصرف و فاکتورهایی که برای مصرف پروفیل ها وجود دارد بسیار مهم است و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.

دقت داشته باشید که ترکیبات شیمیایی ورق ها را باید به خوبی بررسی کنید تا بدانید برای نوع مصرفی که در نظر دارید مناسب می باشد و یا نمی باشد.
برخی از ترکیبات شیمیایی که درون پروفیل ها به کار می رود به عنوان مثال برای ساخت و سازهای ساختمانی مناسب نمی باشد.
ولی برخی از آنها را شما می توانید در صنایع ساخت و ساز لوازم خانگی به خوبی مورد استفاده قرار دهید.

برخی از یراق آلات و تاسیسات ساختمانی که کیفیت مناسبی ندارند و روی ساختمان ها نصب می شوند بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و طول عمر ساختمان را هم کاهش خواهند داد.

در کشور ایران برای اولین بار از قوطی های پروفیل جهت تولید درب و پنجره های چوبی استفاده کردند. اما باید بدانید بعد از مدتی کاربردهای بسیار زیاد این محصول موجب گشت تا افراد تنها از قوطی های پروفیل در صنعتی ساختمانی و صنعتی استفاده نمایند.

پروفیل ها مقطع توخالی از آهن هستند که برای مستحکم سازی مورد استفاده قرار می گیرند. شکل های متنوع قوطی پروفیل در تبریز را شما می توانید از بازار خریداری کنید و در صنعت مورد نظر خود از آن استفاده نمایید.
قوطی پروفیل ها امروزه از آن دسته تجهیزات ساختمانی می باشند که اصلا نمی توانید از تجهیزات آنها را جدا سازید. انواع مختلفی دارند و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی است و در ادامه  اطلاعات بیشتری در مورد آنها به شما ارائه می دهیم.

قوطی پروفیل در تبریز و انواع آن :

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که قوطی پروفیل در تبریز را به دو دسته تقسیم بندی می کنند. یکی از آنها صنعتی و دیگری ساختمانی می باشد. مدل آنها همراه با ویژگی های متنوعی که دارند عبارت است از :

 1. پروفیل های ساختمانی :

همانطوری که از نام این پروفیل ها مشخص می باشد شما باید بدانید که آنها را بیشتر در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می دهند.
این محصول در ساخت درب و پنجره هایی که آلومینیومی هستند کاربرد بسیار زیادی دارد. آنها شکل های متنوعی دارند و شما برای خرید هر یک از آنها باید به خوبی شکل آنها را شناسایی کنید.

پروفیل

دسته بندی آنها عبارت می باشد از :

– پروفیل های نورد گرم :

این محصول شبیه به قوطی می باشد و آن را با استفاده از نورد گرم شمش فولادی تولید کرده اند. مقاومت آن بسیار بالا است و در ساخت و سازهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

– پروفیل نورد سرد :

این نمونه از پروفیل ها را با شکل دادن به ورق های فولادی تولید می کنند. ورق های فولادی برای تولید این نوع از پروفیل ها باید پرس و خم شود. ظاهر آنها ناودانی شکلی است که به همین دلیل می توانید برای کارهای سبک ساختمانی آن را مورد استفاده قرار دهید.
چهارچوب های درب های ساختمانی و ناودانی را با استفاده از این محصول تولید و طراحی می کنند.

– پروفیل مرکب :

این نمونه از قوطی پروفیل در تبریز را با استفاده از روش های نورد سرد و گرم تولید می کنند. در واقع باید بدانید که کاربرد اصلی آنها برای ساختمان سازی است و مقاومت زیادی دارد.
روش ترکیبی که روی تولید این پروفیل ها به کار برده اند مقاومت آنها را تا حد بسیار زیادی بالاتر برده است.

پروفیل

 1. پروفیل های صنعتی :

یکی از دیگر نمونه پروفیل هایی که تولید می شود نمونه های صنعتی می باشد. شما می توانید به دلیل وزن کم و مقاومت بسیار بالایی که این نمونه از پروفیل ها دارند در صنعت خودروسازی و نظامی آنها را مورد استفاده قرار دهید.
کاربردهای بسیار زیادی که شما می توانید از این پروفیل ها دریافت کنید اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی کاربردهای پروفیل صنعتی را در نظر داشته باشید و از آن استفاده نمایید.

خرید قوطی پروفیل در تبریز و نمونه قوطی ها :

شما به خوبی با پروفیل ها آشنایی لازم را به دست آوردید و دسته بندی آنها را هم برای شما بیان نمودیم. اما باید به خوبی بدانید که قوطی ها هم انواع متنوعی دارند و کاربرد آنها هم با دیگری متفاوت است.

برای خرید قوطی پروفیل در تبریز باید به خوبی نمونه های آنها را بشناسید که آنها عبارت هستند از :

 1. صنعتی :

برای سازه های بسیار بزرگ مانند پل ها، صنایع نظامی، تابلوهای تبلیغاتی، و … از این نمونه قوطی ها استفاده می شود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که نمونه های صنعتی این تجهیزات دارند بزرگ بودن و استحکام بی نظیرشان می باشد.
شما با استفاده از این ویژگی می توانید از هر آسیب و ضربه احتمالی آنها را دور سازید. توان باربری و استحکام کششی آنها بسیار بالاتر از دیگر نمونه ها می باشد.

 1. مبلی :

این نمونه از قوطی ها را که به نام سبک هم نیز می شناسند دسته از قوطی هایی می باشد که به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فرد در تولید بسیار یاز وسیله ها مورد استفاده قرار می گیرد.
شما می توانید برای تولید دوچرخه ها، لوازم خانگی، کانکس ها، اگزوزها و … از آن استفاده نمایید.
قیمت این پروفیل ها را بر اساس وزنی که دارد اعلام می کنند. نمونه های مستطیل شکل این نمونه از پروفیل ها محبوبیت بسیار زیادی دارد.

پروفیل

 1. گالوانیزه :

قوطی هایی که گالوانیزه هستند برای جلوگیری از زنگ زدگی دارای یک پوشش گالوانیزه می باشند. بر همین اساس آنها بین انواع قوطی ها از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند و مقاومت شان هم بسیار زیاد است.
کاربردهای بسیار زیاد این قوطی ها در صنایع کشاورزی، گلخانه ها، و … موجب شده است افراد آنها را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند.

 1. ستونی :

یکی دیگر از قوطی های پرکاربردی که در صنعت از آنها استفاده بسیار زیادی می شود نوع ستونی است. در ساخت بسیاری از سوله ها، ستون ها و … از این نمونه قوطی استفاده می کنند.
شما می توانید برای خرید  قوطی پروفیل در تبریز این نمونه را انتخاب کنید و در صنایع ساختمانی و صنعتی از آن استفاده نمایید. در واقع کاربردهای استفاده از این نمونه قوطی نسبت به مدل های دیگر بیشتر است.

قیمت پروفیل در تبریز

میتوانید قیمت به روز پروفیل در تبریز را از مجموعه صدرا فولاد ظفر استعلام بگیرید مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید

هریک از افرادی که به قیمت پروفیل در تبریز اهمیت می دهند باید به خوبی با عواملی که روی قیمت آن هم تاثیر می گذارد آشنایی داشته باشند. در این صورت قادر هستند که بهترین پروفیل ها را با مناسب ترین قیمت خریداری کنند.

پروفیل

در صورتی که شما با فروشندگان پروفیل ها برای خرید مشورت کنید، قیمت را به صورت مشخص شده برایتان اعلام می نمایند. آنها برخی از مواردی که روی قیمت کلی خرید پروفیل تاثیر می گذارد را بیان می کنند. در این صورت شما می توانید یک قیمت کلی را تخمین بزنید.

بنابراین باید به خوبی بدانید که از دیگر عوامل تاثیرگذار روی قیمت پروفیل آهنی در تبریز تغییرات بازار می باشد. شما می توانید برای خریداری هر یک از انواع پروفیل ها به زودی اقدام نمایید تا قیمت ها زیاد بالاتر نرود.
این مسئله از آن دسته نکاتی می باشد که بسیاری از افراد به آن توجه زیادی نشان می دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست