1. صدرافولاد
  2. مقالات
  3. ورق شیروانی در تبریز

ورق شیروانی در تبریز

ورق شیروانی در تبریز از محصولات تولیدی صدرا فولاد ظفر می باشد . قیمت ورق شیروانی تبریز صدرا فولاد بسیار مناسب می باشد . در شهر بزرگ و با عظمت تبریز مانند بسیاری از مناطق جهان که بارش باران در بیشتر فصلهای سال در آنجا رخ میدهد برای جلوگیری کردن از خرابی سقف ها و همچنین کم کردن میزان خسارت وارده بر مالکان از سقفهایی به صورت شیروانی استفاده میکردند،در گذشته معمولا مواد مصرفی بیشتر سفال بود که آن هم در برخی مواقع در اثر برخورد جسم سختی یا حتی تغیرات هوا میشکست واز بین میرفت وخرجی دوباره بروی دوش مالکان منازل قرار می داد . صدرا فولاد در زمینه ورق شیروانی در تهران نیز فعالیت دارد .

امروزه در بیشتر مناطق باران خیز جهان در سقف خانه ها از  استفاده میکنند که نه تنها در برابر بارش باران مقاوم هستند ، بلکه عمر مفید آنها نسبت  به سفالهایی که در گذشته کاربرد داشته اند نیز چندین برابر است . ورق شیروانی در تبریز با استفاده از فرآیندهای چندگانه که بصورت پیوسته انجام میگیرد تولید شده وهرکدام ماده ی اولیه محصول یا فرآورده ی بعدی می باشد،از آنجایی که ورقهای مخصوص شیروانی از طرح دار کردن ورقهای گالوانیزه بدست می آیند در نتیجه ورق گالوانیزه ماده اولیه ورق های شیروانی محسوب میشوند .

به این ترتیب که ابتدا از ورقهای روغنی ، ورق گالوانیزه تولید شده که این ورقها با تکنولوژی پیچیده ای گالوانیزه میشوند تا در برابر خرندگی وفرسایش وهمچنین پوسیدگی آهن مقاوم شوند . از جمله مزیت های گالوانیزه کردن این است که نه تنها در برابر پوسیدگی مقاوم میباشند بلکه در مقایسه با سایر روشها بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

سپس این ورقهای فشرده در طی مراحل دیگری رنگ دار میشوند تا براساس سلیقه ی متقاضی دارای رنگهای متفاوتی نیز باشند ،در مرحله ی آخر این ورقهای نازک رنگی توسط دستگاه های پیژه دارای طرح های متفاوتی میشوند که طرح موجی ویا سفالی از پر کاربردترین طرحها میباشد . این ورقهای به اصطلاح ضد زنگ سبک و باکیفیت برای استفاده کردن در مناطق مرطوب و پرباران در بیشتر مناطق دنیا موثر میباشند.

از آنجایی که وجود آلاینده ها در اتمسفر زمین باعث ایجاد باران های اسیدی شده است واز طرفی بارش این باران ها تاثیر بسیار بالایی در تخریب ساختمانها واماکن ساخته ی دست بشر دارد،از این روی استفاده کردن از این شیروانی های شیک که نه تنها از مخارج وهزینه های مجدد وارده بر مالکان میکاهد بلکه با طرحها و رنگهای متنوع خود زیبایی را به نمایش ساختمان شما به ارمغان می آورد. ورق شیروانی در تبریز و تهران بصورت معمول در کارخانجات فولاد و ذوب ساخته و طراحی میشوند شرکت معتبر صدرا فولاد ظفر با رویکردی نو در عرصه ی ساخت و ساز و مطالعاتی دقیق و متخصصانه توسط نیروی جوان و کاری خود اقدام به خرید وفروش این محصول بینظیر از برند های معتبر حاضر در ایران و جهان و عرضه مستقیم و بی واسطه آن در بازارهای داخلی ایران کرده است.

این شرکت با همکاری متخصصان شیمی درزمینه تحقیق و بررسی دقیق بروی کیفیت محصولات خریداری شده واطمینان از کیفیت بالای آنها محصولات خودرا در اختیار متقاضیان این محصول در جای جای ایران بزرگ قرارداده است. از آنجایی که هم در مناطق شمال ایران وهمچنین در شمالغرب ایران وجنوب أین سرزمین چهار فصل میزان رطوبت و بارش باران وهمچنین شرجی بودن هوا بیشتر است . شرکت صدرا فولاد ظفر با آگاهی از تمامی این شرایط وحتی جو حاکم درسایر نقاط ایران بهترین و مناسبترین ورق شیروانی در تهران و تبریز  را در هنگام خرید به شما معرفی کرده و در اختیار شما قرار میدهد.

این شرکت محصولات باکیفیت خود را در اقدامی بی سابقه با قیمتی بسیار ارزان و توافقی در اختیار مشتریان خود قرارمیدهد،از آنجایی که خانه های ویلایی چه در شهر تبریز وچه جاهای دیگر دارای نمای شیروانی هستند و اکثر این خانه ها به دلیل قرار گرفتن در مناطق باران خیز کشور نیازمند استفاده از ورقهای شیروانی میباشند صدرا فولاد ظفر افتخار دارد تا آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی شرکت ها ویا مشتریان از همه ی مناطق وشهرهای ایران بزرگ اعلام میدارد، همچنین این شرکت باسابقه ای جهانی در زمینه خرید و فروش با کیفیت ترین کالا ها در ایران واقع در شهر تبریز وبه عنوان معتبر ترین شرکت پخش ورقهای شیروانی در تبریز و شمالغرب ایران افتخار دارد تا با توزیع محصولات خود در بازار داخلی ایران با بالاترین کیفیت موجود در جهان ومطابق استانداردهای جهانی وقیمتی ارزان ومثال زدنی رضایت مندی هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز راکسب کند،شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید ورق شیروانی در تبریز و ورق شیروانی در تهران  یا حتی انجام امر مشاوره با باتجربه ترین مشاوران ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید .

۰۴۱-۳۴۲۱۰۱۳۱-۴ و ۳۴۲۱۶۷۳۲-۰۴۱ و ۵-۳۳۹۳۷۹۸۴-۰۴۱

ورق های شیروانی بخش عمودی مثلثی از یک دیوار بین لبه های اتصالات بام است. شکل ورق شیروانی در تبریز و نحوه تفصیل آن بستگی به سیستم ساختاری مورد استفاده دارد که منعکس کننده آب و هوا ، در دسترس بودن مواد و نگرانی های زیبایی شناختی است.

دیواره شیروانی یا انتهای شیروانی معمولاً به کل دیواره ، از جمله شیروانی و دیواره زیر آن اطلاق می شود. بعضی از انواع سقف ها دارای شیروانی ،یکی از انواع معمول سقف با شیروانی ، سقف شیروانی ( ورق شیروانی درتهران)  به نام شیرهای برجسته آن نامگذاری شده است.

انتهای ورق شیروانی درتبریز، ساختمانهای جدیدتر اغلب با روشی مشابه با فرم شیب کلاسیک رفتار می شود. اما بر خلاف سازه های کلاسیک ، که از طریق ترابری کار می کنند ، انتهای شیروانی بسیاری از ساختمان ها در واقع سازه های دیواری بلبرینگ هستند. بنابراین ، جزئیات می تواند مبهم یا گمراه کننده باشد.

سبک ورق شیروانی درتبریز نیز در طراحی سازه های پارچه ای استفاده می شود ، با سقف شیب دار درجه ای متفاوت ، بستگی به میزان بارش برف پیش بینی شده دارد.

سقف های شیروانی تیز مشخصه ای از معماری گوتیک و کلاسیک یونانی است.

شکل مخالف یا معکوس یک سقف شیروانی یک سقف V یا پروانه است.

مزایای استفاده از ورق شیروانی درتبریز در ساختمان ها:

آنها به دلیل ماندگاری و استحکام در ساختمانهای صنعتی مانند انبارها نصب می شوند.

مالکان خانه از آنها برای ساخت سقف با حداقل شیب استفاده می کنند.

ورق های شیروانی درتهران در پاسیو و مکان هایی که به نور طبیعی نیاز دارند از طریق سقف نصب می شوند.

کدام ورق برای بام مناسب است؟

ورق های بام قیر یکی از بهترین راه حل های بام در بازار است و مقرون به صرفه ترین ورق های بام Roofinglines است. ضد آب ، نگهداری کم ، سبک و مستقیم برای نصب ، ورق های قیر گزینه ای طولانی مدت است که می تواند متناسب با اکثر نیازهای بام اصلاح شود.

ورق های بام چیست؟

ورق های بام از طیف وسیعی از مواد ساخته می شوند که هر کدام به دلیل خاصیت و کاربردهای مختلف در انواع مختلف سقف ها شناخته شده اند، ورق های سقفی پلاستیکی شامل انواع پلی کربنات ، اکریلیک ، پلی استایرن و انواع PVC است. ورق های سقفی فلزی معمولاً از جنس استیل یا روی ساخته می شوند.

معرفی چهار نوع اصلی ورق های بام

ورق های شیروانی درتهران چه برای استفاده در بالای ساختمان باغ و چه برای تزئین گاراژ خود و محافظت از بهترین گزینه می باشد.

انواع ورق های بام:

–     ورق های سقف پلاستیک
–    ورق های بام پلی کربنات
–    ورق های سقف راه راه

از چه فلزی برای بام استفاده می شود؟

ورق  گالوانیزه درتهران رایج ترین نوع مواد بام فولادی است. ورق فولادی گالوانیزه ، یک ورق استیل کربنی است که با روی تولید شده و از طریق فرآیند غوطه وری داغ تولید می شود.

ورق گالوانیزه مناسب برای استفاده در گلخانه ها و جایگزین مناسبی برای شیشه را فراهم می کند، انتخابی ایده آل در هنگام ساخت  سایبانها و استفاده درسقف سوله و ساختمان می باشد.

بهترین فلز برای بام چیست؟

بهترین انواع سقف های فلزی برای خانه یا مشاغل شما
مس – این گران ترین مواد بام است.
روی – همچنین به دلیل مقاومت در برابر خوردگی ، انعطاف پذیری و ظاهر شیک در سقف های فلزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا ورق شیروانی در تبریز مورد استفاده در بام موج دار هستند؟

موجب صرفه جویی در انرژی می شود. شکل موج دار ورق های فلزی باعث می شود که سقف راه راه منعکس کننده نور و گرمای بیشتری از خورشید باشد. این گرما را از ورود به فضای داخلی خانه شما دفع می کند. از آنجا که گرمای کمتری می تواند از آن عبور کند ، خانه شما در طول فصل تابستان از گرمای کمتری برخوردار است.

استفاده از کدام  رنگ ورق شیروانی در تهران بهتر است؟

رنگهای بام فلزی سبک ، مانند: سفید ، بژ ، برنز ، ماسه ، آبی روشن و غیره ، پرتوهای خورشید را بسیار بهتر از رنگهای تیره تر منعکس می کنند ، بنابراین خانه شما را در تابستان خنک تر می کنند. در مقایسه با آسفالت ، یک سقف فلزی سفید می تواند تا تابستان 50-60 درجه سردتر باشد!

مصالح بام بیرونی ترین لایه روی سقف یک ساختمان است ، که گاه خود به خود پشتیبانی می شود ، اما به طور کلی توسط یک سازه زیرین پشتیبانی می شود. ورق شیروانی در تبریز مورد استفاده در بام ساختمان ، سرپناه از عناصر طبیعی را فراهم می کند. لایه بیرونی یک سقف تغییرات زیادی را وابسته به در دسترس بودن مواد و ماهیت ساختار پشتیبان نشان می دهد. این نوع مواد بام که از نظر تجاری در دسترس هستند از محصولات طبیعی مانند خارش و تخته سنگ گرفته تا محصولات تولیدی تجاری نظیر کاشی و ورق پلی کربنات در دسترس هستند. مواد سقف ممکن است در بالای یک ماده مقاوم در برابر آب ثانویه به نام زیر لایه قرار گیرد.

شرکت صدرا فولاد ظفر یکی از شرکتهای ارائه کننده انواع ورق گالوانیزه در تبریز، ورق شیروانی درتهران، پروفیل تقویتی گالوانیزه در تبریز و.. می باشد .مشتریان عزیز می توانند با مشاوره از کارشناسان ما خریدی آسان و قابل اطمینان را انجام دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب مرتبط

فهرست